deva logo
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o bieżącej ofercie i promocjach na swoją skrzynkę - zapisz się do newslettera.


podkładowe
SEALER

Jednostka miary sprzedawanego produktu: l.

Lakier podkładowy jednoskładnikowy. Ekologiczny.

SPOSÓB UŻYCIA:
Proces szlifowania przeprowadzić według znanych wcześniej sposobów i ostatni przejazd wykonać papierem ściernym o grubości 120-150. Powierzchnia powinna być czysta, sucha i bez pozostałości pyłu i kurzu przed rozpoczęciem nakładania lakieru. Temperatura w momencie lakierowania nie powinna być niższa od 130 C. Używać szpachli , wałka lub pędzla.
UWAGA : lakiery wodne pozostawiają resztki plastyczne na ściankach opakowania, dlatego jest konieczne przed rozpoczęciem nakładania : dokładnie wymieszać lakier.
NAKŁADANIE:
Pierwsza warstwa: nałożyć żel podkładowy dwa razy na krzyż lub lakier podkładowy SEALER. Można rozpocząć od nakładania bezpośrednio AQUA DEVA TRANSIT lub METRO nałożyć równomiernie bez pozostawiania zacieków . Proponowana wydajność około 6-8 m2/litr.
Po upływie 3-4 godzin (200C i 60% wilgotności) zmatowić szlifierką oscylacyjną z papierem ściernym o grubości ziarna 120-150.
DRUGA I TRZECIA WARSTWA : nakładać lakier stosowny do pomieszczenia.
AQUA DEVA TRANSIT, METRO, bez pozostawiania zacieków pokrywając dokładnie całą powierzchnie. Wydajność około 8-12 m2/litr. Pozostawić na około 2-3 godzin (200C i 60% wilgotności) przed nakładaniem następnej warstwy.
SCHNIĘCIE:
Lakiery wodne posiadają bardzo wysoką elastyczność, dlatego jest zalecane do 7 dni.
NIE UŻYWAĆ GO INTENSYWNIE.
NIE ZAKRYWAĆ DYWANAMI I CHODNIKAMI.
NIE CZYŚCIĆ WODĄ PIERWSZY RAZ.
SKŁADOWANIE:
1 rok w oryginalnym opakowaniu bez otwierania.
Chronić przed zimnem.
Nie dopuszczać do zamrożenia.
CZYSZCZENIE NARZĘDZI.
Po zakończeniu pracy umyć w zimnej wodzie.
PARKIETY I PODŁOGI JUŻ POLAKIEROWANE.
Lakiery wykończeniowe (AQUA DEVA TRANSIT, METRO), posiadają doskonałą przyczepność.
Podłoża polakierowane powinny być czyste i bez pozostałości wosków i innych podobnych produktów.
Szlifować delikatnie powierzchnie lakieru papierem ściernym o grubości ziarna (240-280), odkurzyć dokładnie powierzchnie i nałożyć 1-2 warstwy lakieru.

Posiada atest PZH.

© DEVA 2010 | Wszystkie prawa zastrzeżone

Tagi: lakiery do parkietu, kleje do parkietu, szpachle do parkietu, maszyny do cyklinowania, lakiery do podłóg, kleje do podłóg, cykliniarki, parkiety, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, kleje do podłóg, cykliniarki, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, oleje do parkietu, oleje do drzewa, oleje do parkietu, środki do pielęgnacji podłóg drewnianych, bejce do drewna