deva logo
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o bieżącej ofercie i promocjach na swoją skrzynkę - zapisz się do newslettera.


kleje dyspersyjne i poliuretanowe
DK-100

 

Jednostka miary sprzedawanego produktu: kg.

Klej dwuskładnikowy-poliuretanowy.
CHARAKTERYSTYKA:
DK-100 klej na bazie polimerów poliuretanowych, utwardzanych polizocjanami, posiada bardzo
dobrą przyczepność do drewna, betonu,marmuru,płytek ceramicznych.

ZASTOSOWANIE:
Do klejenia parkietu o dużym formacie, parkietów egzotycznych oraz na trudnych powierzchniach typu: marmur,płytki ceramiczne i innych nie chłonnych podłożach. Zaleca się usunięcie z ich powierzchni pasty lub innych środków konserwujących powodujących rozdzielenie kleju od podłoża oraz użycie środków gruntujących epoksydowych co powoduje zwiększenie przyczepnosci kleju.

SPOSÓB UŻYCIA:
Do pojemnika z masą klejową DK-100 wlać utwardzacz i dokładnie mieszać ok 2-3min przy użyciu mieszadła mechanicznego do uzyskania jednolitej struktury.Proporcje mieszania składników 9:1. Sporządzony klej nanosić szpachlą zębatą równomiernie na podłoże w ilości możliwej do wykorzystania w okresie przydatności kleju do użycia.Szlifowanie ułożonego parkietu jest możliwe po całkowitym czasie wiązania kleju.

ZUŻYCIE:
1-1,2 kg posadzka betonowa
0,8-1 kg posadzka marmurowa lub ceramiczna.

Posiada atest PZH-HK/B/0015/06/2001.

© DEVA 2010 | Wszystkie prawa zastrzeżone

Tagi: lakiery do parkietu, kleje do parkietu, szpachle do parkietu, maszyny do cyklinowania, lakiery do podłóg, kleje do podłóg, cykliniarki, parkiety, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, kleje do podłóg, cykliniarki, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, oleje do parkietu, oleje do drzewa, oleje do parkietu, środki do pielęgnacji podłóg drewnianych, bejce do drewna