deva logo
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o bieżącej ofercie i promocjach na swoją skrzynkę - zapisz się do newslettera.


Produkty
DK-80

Jednostka miary sprzedawanego produktu: kg.

Klej do parkietu do 45 cm.
Wysokowartościowy klej dyspersyjny na bazie żywic polioctanu winylu z dodatkiem wypełniaczy mineralnych. Nie zawiera rozpuszczalników i innych szkodliwych substancji chemicznych. Jest nieszkodliwy dla zdrowia, niepalny.

ZASTOSOWANIE:
Klej można stosować do klejenia tradycyjnych parkietów (DK-80 dł. klepki do 45cm, DK-70 dł. klepki do 30 cm), mozaiek, płytek ściennych do podłoża betonowego lub zaprawy cementowej, wykładzin tekstylnych filcopodobnych (nie gumowych), styropianu z tynkiem.

SPOSÓB KLEJENIA:
DK-80 jest klejem gotowym do użycia (nie wymaga wcześniejszego przygotowania). Elementy przeznaczone do klejenia oczyścić z pyłu, brudu,tłuszczu i innych zanieczyszczeń.
Klej nanosić cienką warstwą, szpachlą ząbkowaną na powierzchnię, którą będzie można pokryć klepką w ciągu 15-20min. Przy układaniu mozaiki i parkietów zaleca się zagruntować podłoże gruntem dyspersyjnym. Zabrudzone klejem naczynia, elementy klejone i szpachle myje się zimną wodą.

POSIADA ATEST PZH 5/B- 1646/96

© DEVA 2010 | Wszystkie prawa zastrzeżone

Tagi: lakiery do parkietu, kleje do parkietu, szpachle do parkietu, maszyny do cyklinowania, lakiery do podłóg, kleje do podłóg, cykliniarki, parkiety, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, kleje do podłóg, cykliniarki, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, oleje do parkietu, oleje do drzewa, oleje do parkietu, środki do pielęgnacji podłóg drewnianych, bejce do drewna