deva logo
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o bieżącej ofercie i promocjach na swoją skrzynkę - zapisz się do newslettera.


szpachle i rozcieńczalniki
ANTYBURBUJA

 

Jednostka miary sprzedawanego produktu: l.

Opóźniacz wydłużający fazę schnięcia lakierów serii lakierów chemoutwardzalnych typu QUICK. Stosowany w przypadku wysokich temperatur zewnętrznych, bardzo niskiej wilgotności powietrza lub zbyt wysokiej temperatury podłogi np. wskutek ogrzania jej promieniami słonecznymi. Dzięki temu znacząco ogranicza się niebezpieczeństwo pozostawiania śladów po wałku wskutek zbyt szybkiego wysychania lakieru.
1. Ułatwia właściwe lakierowanie w trudnych warunkach klimatycznych (latem przy wysokich temperaturach i zimą przy niskiej wilgotności powietrza).
2. Ułatwia lakierowanie dużych powierzchni bez tworzenia "nakładek".
3. Po dodaniu opóźniacza nakładany jest tradycyjnie za pomocą wałka.

Warunki aplikacji:
Temperatura pomieszczenia większa niż 22°C. lub/i wilgotność względna powietrza mniejsza niż 45%.

Zasady postępowania:
Dodać maksymalnie 2-3 nakrętki opóźniacza schnięcia do 1 litra lakieru i dokładnie wymieszać. W przypadku lakieru Quick opóźniacz schnięcia dodać po wymieszaniu składnika A i B.

Kolor:
Bezbarwny

Okres przechowywania:
12 miesięcy od daty produkcji.
Opakowanie:
Pojemnik 1 l wykonany z tworzywa sztucznego.

© DEVA 2010 | Wszystkie prawa zastrzeżone

Tagi: lakiery do parkietu, kleje do parkietu, szpachle do parkietu, maszyny do cyklinowania, lakiery do podłóg, kleje do podłóg, cykliniarki, parkiety, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, kleje do podłóg, cykliniarki, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, oleje do parkietu, oleje do drzewa, oleje do parkietu, środki do pielęgnacji podłóg drewnianych, bejce do drewna