deva logo
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o bieżącej ofercie i promocjach na swoją skrzynkę - zapisz się do newslettera.


szpachle i rozcieńczalniki
DEVAPLAS

Jednostka miary sprzedawanego produktu: kg.

Szpachla akrylowa do podłóg drewnianych. Nie toksyczna. Nie palna. Nie posiada rozpuszczalników. Przeznaczony do wypełniania szczelin, pęknięć powstałych w drewnie i wszelkiego rodzaju uszkodzeń. Posiada możliwości pokrywania go wszelkimi rodzajami lakierów. Nie kurczy się podczas schnięcia, po wyschnięciu można go szlifować, lakierować, woskować i malować.

SPOSÓB UŻYCIA:
Zwróć uwagę na powierzchnię, gdzie będzie nakładana szpachla aby była czysta, sucha i nie posiadała resztek pyłu.
Nakładać DEVAPLAS szpachlą (pacą) plastikową w miejsce uszkodzone do momentu wyrównania z powierzchnią i pozostawić do wyschnięcia. Mimo krótkiego okresu schnięcia i grubości nałożonej warstwy najwyższą twardość otrzymujemy po upływie 24 godzin.
W wypadku uszkodzenia dużego i głębokiego nałożyć kilka warstw do momentu wyrównania z powierzchnią. Zalecane jest pozostawienie odstępu czasu między nakładanymi warstwami. Podczas używania szpachli do parkietów i mozaiek dopuszczalne jest rozcięńczanie wodą dla ułatwienia nakładania, ułatwienia penetracji małych i wszystkich uszkodzeń. W momencie jak DEVAPLAS jest suchy przeszlifować i wyrównać cienkim papierem ściernym.

KOLORY :
Dąb jasny, dąb ciemny, sosna, ciemno czerwony i brązowy (mahoń,elondo, jatoba, merbau).

Posiada atest PZH 1/B-1646/96.

© DEVA 2010 | Wszystkie prawa zastrzeżone

Tagi: lakiery do parkietu, kleje do parkietu, szpachle do parkietu, maszyny do cyklinowania, lakiery do podłóg, kleje do podłóg, cykliniarki, parkiety, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, kleje do podłóg, cykliniarki, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, oleje do parkietu, oleje do drzewa, oleje do parkietu, środki do pielęgnacji podłóg drewnianych, bejce do drewna