deva logo
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o bieżącej ofercie i promocjach na swoją skrzynkę - zapisz się do newslettera.


deski surowe
HAJNÓWKA DĘBOWA

Jednostka miary sprzedawanego produktu: m2.

OPIS SORTOWANIA DESKI DĘBOWEJ

Naturalna ( I ) – naturalna barwa i struktura drewna, dowolny układ słoi, dopuszczalny lekki błyszcz,niedopuszczalna biel.

Wzorzysta ( Ib ) – zróżnicowany układ koloru i słoi, dopuszczalne mocne zabarwienia, niewielka biel oraz mocno wrośnięte zdrowe sęki ołówkowe i perłowe ca 6 –8mm w ilości 1 szt. na 1mb.

Rustikal ( RA )– bardzo urozmaicona struktura i barwa drewna, występuje biel oraz sęki szpilkowe i ołówkowe bez ograniczeń, sęki do 30mm.

Country ( RB ) – sęki do 50mm, ślady rdzenia, sęki spękane i dziurawe.

Deska dębowa stopniowana jest co 100mm. Szerokości 120/140/160/180 występują w dwóch wersjach: z fazą (wzdłużną) oraz bez fazy. Deska z fazą w klasie rustykalnej i country jest dodatkowo szpachlowana i szlifowana. Do każdego zamówienia dołączamy specyfikację ilościowo – wymiarową. Wilgotność wynosi 9% ± 2%.

© DEVA 2010 | Wszystkie prawa zastrzeżone

Tagi: lakiery do parkietu, kleje do parkietu, szpachle do parkietu, maszyny do cyklinowania, lakiery do podłóg, kleje do podłóg, cykliniarki, parkiety, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, kleje do podłóg, cykliniarki, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, oleje do parkietu, oleje do drzewa, oleje do parkietu, środki do pielęgnacji podłóg drewnianych, bejce do drewna