deva logo
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o bieżącej ofercie i promocjach na swoją skrzynkę - zapisz się do newslettera.


podkładowe
DEVAGEL

Jednostka miary sprzedawanego produktu: l.

DEVA GEL jest lakierem podkładowym o konsystencji żelu, dobrze penetrującym drzewo, szybko schnącym i bardzo dobrze zakrywającym mikro szczeliny w parkietach. Do wszystkich rodzajów podłóg drewnianych lakierowanych lakierami rozpuszczalnikowymi (za wyjątkiem lakierów wodnych). DEVA GEL nie jest zalecany do drzew egzotycznych (zalecane zrobienie wcześniejszej próby), starych parkietów z dużymi szczelinami, podłóg woskowanych i parkietów pływających.

NAKŁADANIE: Dobrze wymieszać przed użyciem. Powierzchnia powinna być wyszlifowana bez zanieczyszczeń i kurzu, całkowicie sucha przed nakładaniem produktu. Nakładać szpachlą metalową nierdzewną, dwukrotnie na krzyż. Nie nakładać szpachlą płaską. Drugą warstwę DEVA GEL-u nakładać bez konieczności szlifowania pierwszej warstwy po jej całkowitym wyschnięciu. Narzędzia należy czyścić rozpuszczalnikiem DISOLVENTE - 2200.

CZAS SCHNIĘCIA: W temp. 23 st i 50% wilgotności powietrza, wynosi ok 30-45min. Niedostateczna wentylacja, niska temperatura, podwyższona wilgotność powietrza i grubsza warstwa może spowodować dłuższe schniecie oraz przebarwienia.

WYDAJNOŚĆ: W zależności od sposobu szlifowania i rodzaju drewna nakładanie: 1 warstwa - ok 30-40ml./m2, następnie 25-30ml./m2

PRZECHOWYWANIE: 12 m-cy w oryginalnym opakowaniu bez otwierania, przewożonym i magazynowanym w chłodnym pomieszczeniu.

UWAGI: łatwopalny, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, przechowywać szczelnie zamknięty, unikać kontaktu ze skórą i oczami.

© DEVA 2010 | Wszystkie prawa zastrzeżone

Tagi: lakiery do parkietu, kleje do parkietu, szpachle do parkietu, maszyny do cyklinowania, lakiery do podłóg, kleje do podłóg, cykliniarki, parkiety, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, kleje do podłóg, cykliniarki, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, oleje do parkietu, oleje do drzewa, oleje do parkietu, środki do pielęgnacji podłóg drewnianych, bejce do drewna