deva logo
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o bieżącej ofercie i promocjach na swoją skrzynkę - zapisz się do newslettera.


nawierzchniowe wodne
TARIMEX

 

Jednostka miary sprzedawanego produktu: l.

Jednoskładnikowy lakier przygotowany na bazie żywic akrylowych odpornych na ścieranie i bardzo dobrych właściwościach wnikania w drewno, które tworzą gładką powierzchnię o doskonałych parametrach zabezpieczenia drewna tarasowego. Lakier zawiera dodatkowy stabilizator chroniący drewno przed promieniowaniem UV, jak również posiada właściwości przeciwgrzybiczne i owadobójcze.

SPOSÓB UŻYCIA :
Powierzchnia drewna przed lakierowaniem powinna być dobrze wyczyszczona , sucha , bez pozostałości lakierów, farb, wosków i innych produktów tłustych.
Pierwsze malowanie drewna: nałożyć warstwę lakieru TARIME, pozostawić do całkowitego wyschnięcia na czas 2 godzin i nałożyć drugą warstwę pozostawić do wyschnięcia.

KONSERWACJA: Aby przystąpić do konserwacji drewna tarasowego nie jest wymagane szlifowanie drewna wystarczy wyczyścić (umyć) podłogę z zanieczyszczeń i zabrudzeń a w szczególności tłuszczu następnie nałożyć cienką warstwę TARIMEX-u, pozostawić do wyschnięcia. Po około 2 godzinach podłoga nadaje się do użytkowania.

DANE TECHNICZNE:
Rodzaj: akrylowy
Rodzaj podkładu: nie wymaga.
Wydajność: 12-15m2/1litr (jedna warstwa).
Zalecana ilość warstw: 2 warstwy. Konserwacja 1 warstwa.
Czas schnięcia i utwardzania: - nakładanie kolejnej warstwy po 2-3 godzinach,
- ostrożne użytkowanie do 24 godzinach,
Zapach: delikatny nie szkodliwy dla zdrowia.
Okres karencji: nie wymaga.
Sposób nakładania: wałek, pędzel.
Cechy szczególne: lakier penetrujący drewno o wysokiej odporności na ścieranie, słońce, wodę i chemikalia.

Posiada atest PZH.

© DEVA 2010 | Wszystkie prawa zastrzeżone

Tagi: lakiery do parkietu, kleje do parkietu, szpachle do parkietu, maszyny do cyklinowania, lakiery do podłóg, kleje do podłóg, cykliniarki, parkiety, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, kleje do podłóg, cykliniarki, lakiery do drzewa, szlifierki do parkietu, oleje do parkietu, oleje do drzewa, oleje do parkietu, środki do pielęgnacji podłóg drewnianych, bejce do drewna